limonády
 lemonády & kordialy
pivo, víno, destiláty
káva & čaje
snacky

                   vyvíjíme,  

vyrábíme

  a pijeme

  zdravější

     nápoje.

 české.
 lokální.
  s duší!

Lokněte si našich služeb

| Pavel Železný

Jste malý až střední výrobce nápojů a trvanlivého jídla, který potřebuje partnera v Praze, který dokáže skladovat od jednotek kusů zboží po stovky palet? Který umí vaše zásoby přesně po šaržích evidovat. Má vzdálený online přístup se snadnou evidencí s napojením na vaše systémy? Který umí balit a zasílat zboží do celé ČR i Evropy komplexním fulfilmentem. Který má vlastní spolehlivý distribuční systém v Praze a okolí?

A nebo ještě lépe, partnera, který vaše produkty zalistuje k do několika prodejních kanálů i vlastního eshopu a pomůže vám s prodejem?

Pomáháme malým, převážně českým výrobcům, kterým se kompletně staráme o outsourcing logistiky s vlastními obchodními kanály. 

Podmínky? Naše služby jsou z které vaši firmu příliš nezatíží. Naše služby stojí od 1000 Kč měsíčně a vaše náklady rostou až s rostoucími prodeji, takže máte vždy pod kontrolou maržovost a efektivitu celého obchodního řetězce...

Klikni "na zavolanou"  >>> 

 
 

JOKER cider & limo 

Kreativita, punk, urputnost a láska k výrobě cideru, limonád, pivu a dalších tekých zážitků. Z Orlických hor proudí řada limonád a ciderů, které dokázalo udělat ve vysoké kvalitě několik nadšenců a už dlouhá léta probublávají jejich originální nápoje českým trhem. 

Jsme si jisti, že se brzy dostanou ke všem, kdo mají rádi tradiční i netradiční limošky a cidery. 

Limo

    Koka Koala

    Machacha (ananas, limetka)

    Matéčko

    Mandarín

   Shaka

   Čerbízka

   Levanduláž

    To nic     

Cider

   Joker cider (jabko/hruška)

   Jolly  (staré odrůdy)

   Rich Bitch  (levandulová)       

 

Citron

+ višeň

+ zázvor

+ bitter

+ kombe

fermentády LEMONAPE

Bratři Boušové z Kerska se zamilovali do citrónů. Na trhu chyběly "lemonády" anglosaského typu a tak přišli nejprve s ovocnými kordialy a první svrchně kvašenou lemonádou.

Citrony si nechávají zpracovat z co nejzralejších kousků přímo na rodinné farmě na Sicílii. U nás pak z koncentrované šťávy velmi šetrně pasterované, vyrábí unikát - totiž přírodně fermentovaný nápoj za použití šampaňských kvasinek. Opět platí, že se obešli bez umělých přísad. Díky vývoji na použití sladké ovocné bílkoviny thaumatin je Fermentáda obdařena jen malým množstvím přidaného cukru. 

 

PODORLICKÝ mošt

Vždy se jedná o čistou jablečnou, hruškovou nebo v kombinaci se zeleninou, neředěnou, nefiltrovanou a nepřislazenou šťávu. Tím se výrazně liší od naprosté většiny jiných moštů a ovocných šťáv, které jsou vyrobeny obnovením šťávy z jablečného či ovocného koncentrátu, kde dochází k ředění, doslazení a dokyselení. Dodavateli ovoce a zeleniny jsou výhradně pěstitelé z Východních Čech, z oblasti Orlického podhůří, které je z hlediska životního prostředí jedním z nejčistších na území ČR. Příznačný je rovněž sediment na dně lahve, který je znakem přírodního charakteru nápoje.

0,3 L sklo

0,75 L sklo

3 L bag-in-box

5 L bag-in-box

 

0,5L 

1L

3L bib

10L bib

kordialy LEMONAPE

Touha vyrábět základ pro limonády anglosaského typu, tedy s pravou citronovou bází, hnala dva bratry z Kerska přes Sicílii i do Afriky, kde našli to, co hledali.

Výsledkem jsou citronové kordialy, ze kterých připravíte jednoduše skvělou citronádu. 

Klíčová je ovocná chuť zralých citronů, kterou jako u všech produktů  pod  střechou  lokalok nekazí přebytečný cukr, umělá aromata ani chemické konzervanty.

 

FARMER

 výběrová káva a čaj

Troufáme si říct, že Honza je jeden z největších milovníků kávy u nás. Zamiloval se do ní již před deseti lety a došlo to tak daleko, že si jel vybrat kávu přímo k pěstitelům po světě.

 

Dohlíží tak na celý proces od farmáře až po kvalitu přípravy baristů a baristek, které zná jak své boty, protože sám dlouho v této disciplíně úspěšně soutěžil.

Kávy a čaje, které vytvořil od nuly Jan Kuruc nešetří na kvalitě, a tak se je nemusí stydět nabízet v žádném podniku nebo obchodě.